Tagage oma tervishoiuteenuste süsteemidele kõrge jõudlus
Testige oma infrastruktuuri efektiivselt

LoadFocus on täiuslik lahendus tervishoiuteenuse pakkujatele, kes peavad tagama, et nende tervishoiuteenuste süsteemid suudaksid käsitleda suurt liiklust ja pakkuda lõimitud patsiendiabi.Kuidas LoadFocus aitab tervishoiuteenuse osutajatel pakkuda kõrge jõudlusega süsteeme

LoadFocus on täiuslik lahendus tervishoiuteenuse pakkujatele, kes peavad tagama, et nende tervishoiuteenuste süsteemid suudaksid käsitleda suurt liiklust ja pakkuda lõimitud patsiendiabi.Keskendudes koormustestidele, jõudluse jälgimisele ja tegutsevatele ülevaadetele, aitab LoadFocus tervishoiuteenuse osutajatel efektiivselt testida oma infrastruktuuri ja saavutada lõimitud patsiendiabi.

Tagage oma tervishoiuteenuste süsteemidele kõrge jõudlus LoadFocusi abil: Nutikas lahendus tervishoiuteenuse osutajatele.Tervishoiutöötajate eelised

Efektiivne, analüütiline, tehnoloogiline, probleemide lahendamise oskustega, koostööalane

Testige oma infrastruktuuri efektiivselt


Tagada kõrge jõudlus


LoadFocus aitab tervishoiutöötajatel tagada oma tervishoiutarkvara süsteemide kõrge jõudlus, pakkudes neile täpseid ja usaldusväärseid koormustestimisi ja jõudluse jälgimist.

Efektiivselt testimine infrastruktuuri


LoadFocus aitab tervishoiutöötajatel efektiivselt testimine oma infrastruktuuri, simuleerides reaalse maailma liiklust ja tuvastades kitsaskohti ja nõrkusi.
Kuidas LoadFocus aitab tervishoiuteenuse osutajatel pakkuda kõrge jõudlusega süsteeme

Tervishoiutöötajate eelised

Efektiivne, analüütiline, tehnoloogiline, probleemide lahendamise oskustega, koostööalane

Testige oma infrastruktuuri efektiivselt


Saavutada sujuv patsienditeenindus


LoadFocus aitab tervishoiutöötajatel saavutada sujuv patsiendi hooldus, tuvastades jõudluse probleeme enne, kui need muutuvad kriitiliseks ja pakkudes käitumisele orienteeritud seisukohti parandamiseks.

Parandada süsteemi jõudlust


LoadFocus aitab tervishoiutöötajatel parandada oma süsteemi jõudlust, tuvastades jõudluse kitsaskohad ja pakkudes optimeerimiseks soovitusi.


Más información. Lea en nuestro blog.

Te mereces mejores servicios de prueba

Potencia tu experiencia digital! Plataforma en la nube completa y fácil de usar para pruebas de carga y velocidad y monitorización.Comience a probar ahora
herramienta de prueba de carga en la nube jmeter


Un boletín que provoca alegría

Reciba notificaciones sobre nuestras próximas funciones y artículos.×